Tüm Ürünlerde Geçerli Ek %5 indirim

Aynı Gün Ücretsiz Kargo...

Sipariş / Kargo


 1. Siteden Nasıl Sipariş Verebilirim
  1. Sitemiz üzerinden dilerseniz üye olarak, dilerseniz de üye olmadan sipariş oluşturabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezine üye olmak için ana sayfamızdaki “Üye Ol” butonuna tıklamanız yeterli. Üstelik, üyeliğimiz ücretsiz!
   Üyelik işlemlerini gerçekleştirdikten sonra sipariş oluşturacaksanız;
   Beğendiğiniz ürünü alışveriş sepetinize ekleyiniz. Bu sayfa üzerinde  “Alışverişe Devam Et” sekmesine tıklayarak satın alma aşamasına gelmeden alışverişinize devam  edebilirsiniz.
   İstediğiniz ürünleri seçtikten sonra, “Alışverişi Tamamla” butonuna tıkladığınızda “Sipariş Teslimat Bilgileri” ekranına gelirsiniz.
   Teslimat ve fatura adresi bilgilerini doldurduktan sonra sayfanın altından  kargo tercihinizi seçiniz.
   “Devam Et” butonuna bastığınızda ödeme bilgileri ekranına ulaşırsınız. Burada size sunulan ödeme tercihlerinden size uygun olanı seçiniz.

   Eğer kredi kartı / banka kartı ile ödeme yapacaksanız, kart bilgilerinizin girişiniz sağlayınız. Taksitlendirme talep ediyorsanız size sunulacak (ürün cinsi ve sipariş tutarına göre) taksit seçeneklerinden birini seçmeniz gerekmektedir.
   Kart ile ödeme yapmayacaksanız, bu seçeneğin hemen yanındaki “Havale/ EFT” butonuna tıklayınız ve açılan ekranda size sunulan bankalardan birini seçerek hesap numarasını not ediniz.
   Ödeme seçiminizi yaptıktan sonra “Devam Et”  butonunu tıklayarak sipariş onay ekranına geçebilirsiniz.
   Ekranın sağ üst tarafında bulunan “Siparişi Onayla” butonunu sadece bir defa tıklayarak siparişinizi onaylayabilirsiniz.
   Açılan yeni sayfada sistem tarafından size bir sipariş numarası verilecektir. Daha sonra oluşturduğunuz siparişi ana sayfada sağ üst köşesinde göreceğiniz “Siparişler” sekmesinden ya da hesabım menüsünün hemen altındaki “Siparişler” alanından takip edebilirsiniz.

   Üye olmadan sipariş oluşturacaksanız;

   Öncelikle satın alma işlemi yapacak olduğunuz ürünü sepetinize eklemelisiniz.

   - Alışveriş sepetinizi oluşturduktan sonra sepet sayfasında yer alan “Alışverişi Tamamlan” butonunu tıkladığınızda işleminize devam etmek için sistem size 3 seçenek sunacaktır: “Giriş Yap, Üye Ol, Üye Olmadan Devam Et”.
   - Bu alanda “Üye Olmadan Devam Et” seçeneğini seçiniz ve sipariş takip bilgilerinizin gönderilmesi için bir mail adresi yazarak“SonrakiAdım” sekmesini tıklayınız.
   - İlgili butonu tıkladığınızda tıkladığınızda “Sipariş Teslimat Bilgileri” ekranına gelirsiniz, bu ekran üzerinde teslimat ve fatura adresi bilgilerini doldurarak kargo seçiminizi yapınız.
   - “Devam Et” butonuna bastığınızda ödeme bilgileri ekranına ulaşırsınız. Burada size sunulan ödeme tercihlerinden size uygun olanı seçiniz.
   - Eğer kredi kartı / banka kartı ile ödeme yapacaksanız, kart bilgilerinizin girişiniz sağlayınız. Taksitlendirme talep ediyorsanız size sunulacak (ürün cinsi ve sipariş tutarına göre) taksit seçeneklerinden birini seçmeniz gerekmektedir.
   - Kart  ile ödeme yapmayacaksanız, bu seçeneğin hemen yanındaki “Havale/ EFT” butonuna tıklayın ve açılan ekranda size sunulan bankalardan birini seçerek hesap numarasını not ediniz.
   - Ödeme seçiminizi yaptıktan sonra “Devam Et”  butonunu tıklayarak sipariş onay ekranına geçebilirsiniz.
   - Ekranın sağ üst tarafında bulunan “Siparişi Onayla” butonunu sadece bir defa tıklayarak siparişinizi onaylayabilirsiniz.
   - Açılan yeni sayfada sistem tarafından size bir sipariş numarası verilecektir. Bu ekran üzerinde yer alan “Siparişinizi Takip Etmek İçin Bir Şifre Oluşturun” alanından şifre oluşturabilir ve siparişinizi kolayca takip edebilirsiniz.
 2. Sipariş verirken nelere dikkat etmeliyim?
  1. Kilifplus.com’dan verdiğiniz siparişlerin zamanında ve eksiksiz olarak adresinize gönderilebilmesi için teslimat ve fatura adresinizin eksiksiz ve doğru olduğundan emin olmalısınız.
   Tüm gönderiler adrese ve ilgili kişiye yapılır, kargo şubesinden ürün teslimi yapılmaz.
   Alıcının adreste bulunamaması durumunda, kimlik bilgileri kontrolünden sonra birinci dereceden yakınına teslimat yapılabilir.
   Teslimat adresi olarak belirtilen adres bir iş yeri ise, iş yerlerinin çalışma durumuna bağlı olarak muhaberat departmanına teslimatın yapılabileceğini unutmayın.
   Fatura adres bilgileri sipariş onayı sonrası değiştirilemez. Bu nedenle fatura bilgilerinizin doğruluğundan emin olmadan siparişinizi onaylamamalısınız.


Yukarı Çık
Update cookies preferences